Klub Czytających Rodziców 📚📖
Serdecznie dziękujemy Panu Szymonowi, tacie Kingi za zaangażowanie i poświęcony czas w ramach KLUBU CZYTAJĄCYCH RODZICÓW.
Czytanie dzieciom bajki „Dzwonnik z Notre Dame” było wspaniałym przeżyciem i sprawiło wszystkim wiele radości. Dziękujemy za wspólne budowanie miłości do książek!















